![]()
Design
opcje dla strony: drukuj powiększpomniejsz tekst
Dellis Cay
2008-05-29 13:09
Usytuowana w malowniczym archipelagu wysp Turks i Caicos, wyspa Dellis Cay to wymarzone miejsce odpoczynku.

Usytuowana w malowniczym archipelagu wysp Turks i Caicos, wyspa Dellis Cay to wymarzone miejsce odpoczynku.
Posiadająca powierzchnię 193 mil kwadratowych wyspa, położona jest wśród trzeciego co do wielkości systemu raf koralowych na świecie.
Wyspa otoczona jest przez porcelanowo-białe plaże. Idylliczny krajobraz tworzy klimat dla osób ceniących prywatność i odpoczynek.
Natura współgra tutaj z architekturą. Korzystając z talentu sześciu światowej sławy architektów, oraz grupy hotelowej Mandarin Oriental Hotel Group, Dellis Cay oferuje rzadkią w świecie kolekcję luksusowych, prywatnych willi i rezydencji.
Twórcą wizji jest Dr Cem Kinay, Prezez i CEO w The O Property Collection
- Piękno tej wyspy może zostać podkreślone przez najwspanialszych architektów - mówi Kinay. - Ten projekt był zawsze moim marzeniem - dodaje.
źródło zdjęcia: www.delliscay.com
zobacz również:
Nick Romani prezesem Sunline Express i Sun Logistics
Sunline Express i Sun Logistics ogłosiły objęcie przez Nicka Romani posady prezeasa w obu firmachRalph Boëttger dyrektorem wykonawczym Sappi
Eugene van As, prezes Sappi od 1978 roku odchodzi w przyszłym roku na emeryturęBill Schultz pokieruje Coca-Cola w Indiach
Coca-Cola rozpoczęła rok pełen zmianCharles Graham nowym dyrektorem wykonawczym odpowiedzialnym za dział lotniczy w DHL
DHL zaprosił do współpracy z zarządem Charlesa Grahama, który zastąpi Terryego NordaForce Protection ma nowego dyrektora
Roger GDellis Cay
Usytuowana w malowniczym archipelagu wysp Turks i Caicos, wyspa Dellis Cay to wymarzone miejsce odpoczynku
reklama:
![]()
najnowsze:
- 2009-06-05 14:58Arena DESIGN po raz pierwszy
- 2009-01-27 10:30Mieszkanie pod klucz
- 2008-09-22 16:04Studenci i nowe iQ
- 2008-09-02 15:31Wake-up Light 2008
- 2008-08-18 23:41Najlepsi na placu Wolnica
blogi e-logistyki:
-
Michał Krzak
Jak pokazują ostatnie przetargi rozpisywane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, drogi w Polsce można budować taniej, niż sądziliśmy....
![]()
![]()












