![]()
Konkursy
opcje dla strony: drukuj powiększpomniejsz tekst
PARKUR 2008 - Piknik i Zawody Hipiczne
2008-03-14 17:31
Już 19 i 20 kwietnia w Walewicach kolejna edycja pikniku i zawodów hipicznych Parkur 2008. Na tę wyjątkową imprezę zapraszamy menedżerów i specjalistów z branży logistycznej, facility management (zarządców nieruchomości), utrzymania ruchu i branż pokrewnych, oraz hobbystów, których pasją jest jazda konna i którzy będą chcieli sprawdzić swoje umiejętności w sportowej rywalizacji lub po prostu spędzić kilka dni z dala od miejskiego zgiełku.
Już 19 i 20 kwietnia w Walewicach kolejna edycja pikniku i zawodów hipicznych Parkur 2008.
Na tę wyjątkową imprezę zapraszamy menedżerów i specjalistów z branży logistycznej, facility management (zarządców nieruchomości), utrzymania ruchu i branż pokrewnych, oraz hobbystów, których pasją jest jazda konna i którzy będą chcieli sprawdzić swoje umiejętności w sportowej rywalizacji lub po prostu spędzić kilka dni z dala od miejskiego zgiełku.
W zawodach może wystartować każdy, kto czynnie uprawia jazdę konną. Najlepsi zawodnicy staną do rywalizacji o Puchar Prezesa FORUM.
Natomiast osoby, które nie uprawiały dotychczas jazdy konnej, będą mogły poznać tajniki tego szlachetnego sportu, dosiąść konia lub skorzystać z wielu innych atrakcji (przejażdżki po lesie, stawy hodowlane – możliwość wędkowania, atrakcje dla dzieci, szkółka, pokaz jazdy westernowej, strzelanie z łuku, strzelanie do rzutków, bilard, centrum fitness itp.). Impreza w założeniu ma mieć charakter rodzinny.
Pierwszy dzień imprezy zakończy ognisko w parku pałacowym oraz zabawa w klimatycznych piwnicach Pałacu w Walewicach.
Drugiego dnia znany aktor – Marek Siudym – poprowadzi konną wycieczkę po lasach Walewic.
Impreza będzie doskonałą okazją do wymiany poglądów, nawiązania nowych kontaktów i integracji środowiska specjalistów i menedżerów poszczególnych branż – wszystko w niepowtarzalnej atmosferze pałacu, parku i stadniny walewickiej, w połączeniu z doskonałą zabawą na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu!
www.piknik-parkur.com.pl
zobacz również:
Zarządzanie przepływem informacji
Dzisiejszy świat biznesu wymaga od menadżerów podejmowania taktycznych decyzji opierając się na dostępnych informacjachTransport - Sejm wezwie rząd
Dostosowanie do zmian stanu technicznego infanstruktury transportowej do standardów unijnych przewiduje projekt uchwały o funkcjonowaniu transportu lądowego w PolsceOlympus fashion week w Nowym Jorku
10 młodych, obiecujących projektantów mody przedstawiło swoje kolekcje podczas ekskluzywnego pokazu „UPS Delivering Fashion’s Future” w ramach Olympus Fashion Week, który odbył się w Nowym JorkuMeyer & Meyer i branża odzieżowa
Od początku tego roku w Warszawie funkcjonuje filia niemieckiej firmy logistycznej Meyer & Meyer, specjalizująca się w międzynarodowej logistyce artykułów odzieżowychGlobalne łańcuchy dostaw
Tylko 35 procNYK wybrany do zarządzania dostawami firmy Clarks
Clarks, światowy lider rynku obuwniczego, wybrał NYK Logistics na głównego dostarczyciela usług logistycznych
reklama:
![]()
najnowsze:
- 2008-12-18 08:48Plebiscyt
- 2008-11-04 11:38Konkurs e-logistyki.pl: Wygraj innowacyjne programy do zarządzania transportem!
- 2008-03-14 17:31PARKUR 2008 - Piknik i Zawody Hipiczne
- 2007-03-02 10:31Pierwsze Zawody Hipiczne Logistyków PARKUR 2007
- 2006-05-17 09:50Konkurs DHL Express „PRAKTYKA DLA LOGISTYKA” rozstrzygnięty
blogi e-logistyki:
-
Michał Krzak
Jak pokazują ostatnie przetargi rozpisywane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, drogi w Polsce można budować taniej, niż sądziliśmy....
![]()
![]()












