Katalog firm branży transport spedycja logistyka - E-logistyka.pl
Bezpłatny Newsletter
 • Ship Center Poland Sp. z o.o.

  SHIPCENTER.PL - to największa sieć punktów kuriersko-usługowych w Polsce. Posiadając pona 60 oddziałów świadczymy zarówno usługi kurierskie firm UPS, DPD, DHL, Raben, inPost a także usługi poligraficzne i drukarskie. Już teraz możesz łatwo zamówić kuriera, wykonać pieczątkę czy wydrukować ulotki.

 • TSL NORDIC - Firma transportowa, Spedycja Poznań, Gdańsk, Wrocław, Koszalin

  TSL Nordic to firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w transporcie drogowym zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie logistyki, jak również oferujemy specjalistyczny transport ponadgabarytowy, spedycję i transport ciężarowy . Wrocław, Poznań, Gdańsk, Koszalin. Zapraszamy

 • Loginex sp. z o.o.

  Firma spedycyjna Loginex sp. z o.o. od początku swojej działalności koncentruje się w obszarze dostarczania profesjonalnych usług spedycji drogowej dla Przedsiębiorstw o zróżnicowanej wielkości i potrzebach. Główne obszary działania to: - transport LTL - transport FTL (transport całopojazdowy) - transport chłodniczy (transport w temperaturze kontrolowanej)

 • LINEA Dominika Jakubczyk Spółka Jawna

  Firma Linea zajmuje się sprzedażą czy wynajęciem profesjonalnych maszyn sprzątających od producenta TASKI. Oferta obejmuje szorowarki, polerki, odkurzacze, mopy czy środki czystości i wiele innych. Swoją siedzibę ma w Zaczerniu niedaleko Rzeszowa.

 • PKS International Cargo S.A.

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 24 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju. Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych.

 • Power Delivery

  Oferujemy transport towarowy samochodami dostawczymi do 3.5T na terenie kraju i Europy. Realizujemy przesyłki ponadgabarytowe. Dostosowujemy się do wymagań klienta, realizujemy zlecenia nietypowe i ekspresowe. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych z windą załadowczą na terenie Raciborza. Oferujemy: - transport palet - transport paczek - transport nadgaba

 • latransport.pl

  OD 2008 ROKU oferujemy transport: paczek, przesyłek i przeprowadzek z terenu całej Anglii na całą Polskę oraz z terenu całej Polski na teren całej Anglii *** ceny paczek już do 10kg/od 10GBP – paczki do 30kg/od 15GBP *** przeprowadzki do Polski do UK od 120GBP *** palety ładunkowe od 140GBP *** przesyłki gabarytowe, drobnicowe i cało-pojazdow VAN, TIR, B

 • BORNEO Twój-bus

  Firma Borneo to marka oferująca pasażerom bezpieczny i komfortowy transport międzynarodowy. Głównymi kierunkami z Polski są Niemcy, Holandia i Belgia. Przejazdy odbywają się dzięki flocie nowoczesnych aut, którą stanowią samochody marek Fiat Ducato i Opel Vivaro. Wszystkie wyposażone są w regulowane fotele z wygodnymi podłokietnikami oraz telewizory.

 • ModlinBus - bus z Warszawy na lotnisko Modlin

  Firma przewozowa ModlinBus specjalizuje się w realizacji transferów na lotnisko Modlin.

 • Novo Trade Market

  Nasze doświadczenie w organizowaniu transportów oraz przewożeniu towarów na terenie całego kraju pozwala nam na zapewnienie najlepszej jakości całego procesu: od momentu złożenia zapytania i wyceny, przez sprawną organizację transportu po dostarczenie ładunku na czas pod wskazany adres.Zapraszamy do współpracy.

 • Speed Truck Kinga Grzyb

  Firma Speed Truck to grupa specjalistów ds. usług spedycyjnych, którzy efektywnie pracują w całym procesie dostaw i zawsze skupiają się na rzeczywistych potrzebach swoich klientów, oceniając każdą sytuację, a następnie wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując najbardziej odpowiednie i dopasowane rozwiązanie.

 • STRB Sp. z o.o.

  Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w międzynarodowych przewozach drogowych. Posiadamy własną flotę pojazdów oraz dział spedycji, umożliwiający realizację  każdego zlecenia na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Wykonujemy przewozy bez względu na to, czy mają Państwo ładunek całościowy FTL czy drobnicowy LTL.

Ta strona używa plików Cookies.
Dowiedz się więcej o celu
ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.