![]()
Transport
opcje dla strony: drukuj powiększpomniejsz tekst
CTL Rail GmbH członkiem międzynarodowej organizacji CER
2007-02-13 10:23
Walne Zgromadzenie CER zdecydowało o przyjęciu do swojego grona 8 nowych członków, w tym firmy CTL Rail GmbH – spółki Grupy CTL Logistics.
Walne Zgromadzenie CER zdecydowało o przyjęciu do swojego grona 8 nowych członków, w tym firmy CTL Rail GmbH – spółki Grupy CTL Logistics.
W ten sposób także holding pośrednio stał się członkiem jednej z największych organizacji międzynarodowych, zrzeszających przedsiębiorstwa transportu kolejowego. CER - The Community of European Railway and Infrastructure Companies – to stowarzyszenie 62 przedsiębiorstw kolejowych i zarządców infrastruktury z 32 krajów - obecnych i przyszłych krajów członkowskich Unii Europejskiej, krajów bałkańskich, Norwegii i Szwajcarii. Celem organizacji jest wspieranie i promowanie efektywnych kolejowych systemów transportowych.
e-Logistyka.pl
zobacz również:
Amerykanie redukują flotę transportową w niemieckiej bazie w Ramstein
Połowa samolotów c-21, mGTC zbuduje drugi etap autostrady A1
Wczoraj w Ministerstwie Infrastruktury przedstawiciele Gdańsk Transport Company i Minister Infrastruktury parafowali umowę o budowę i eksploatację autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy - ToruńElektroniczne bilety zastąpią papierowe
Ponad połowa biletów lotniczych w ruchu międzynarodowym to bilety elektroniczneKoszmar minionego lata... nadal trwa!
Nad morze na weekend? Jeszcze kiedyś byłoby to uznane za szaleństwo, ale w dobie szeroko rozwiniętej komunikacji wystarczy wziąć dodatkowe dwa dni urlopu i można jechaćEmperia Holding - zmiana nazwy
Emperia Holding SA (dawniej Eldorado SA) oficjalnie zmieniła nazwę, logo oraz siedzibę spółkiPrzyszłość należy do przewozów intermodalnych
Wzrost przewozów intermodalnych może być odpowiedzią na toczącą się obecnie w Unii Europejskiej dyskusję nad sposobami ograniczenia emisji dwutlenku węgla - powiedział Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk podczas otwarcia konferencji "Właściwy kierunek: INTERMODAL"
reklama:
![]()
najnowsze:
- 2012-05-25 00:14Rynek usług pocztowych w przeddzień liberalizacji rynku
- 2012-05-21 16:49Drogi zostaną skończone
- 2012-05-17 17:21Wrażenia początkującego spedytora. Plusy i minusy pracy w tym zawodzie.
- 2012-05-14 23:42Przyszłość pod napięciem
- 2012-05-09 18:19Kolejne płatne odcinki
blogi e-logistyki:
-
Michał Krzak
Jak pokazują ostatnie przetargi rozpisywane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, drogi w Polsce można budować taniej, niż sądziliśmy....
![]()
![]()












