![]()
Zarządzanie
opcje dla strony: drukuj powiększpomniejsz tekst
Nowa marka Teologis
2007-05-21 10:12
Teologis, firma specjalizująca się we wprowadzaniu systemów GPS oraz zarządzaniu flotą, nabiera nowych kształtów. Uruchomiono również odświeżony serwis internetowy.

Teologis, firma specjalizująca się we wprowadzaniu systemów GPS oraz zarządzaniu flotą, nabiera nowych kształtów. Uruchomiono również odświeżony serwis internetowy.
Firma postanowiła sobie ważny cel, jakim jest nadanie nowego znaczenia swojej marce. Do jego realizacji zatrudniła Kim Troxel z RedTrox Inc., która pokieruje działem marketingu.
- Przyglądając się dawnemu kształtowi firmy, odnosi się wrażenie, że nie dopasowało się ono do jakości swoich produktów - mówi Troxel. Nowa wizualizacja marketingowa, połączona z łatwą nawigacją na stronie internetowej ma zapewnić łatwiejszy dostęp dla klientów.
Logo firmy nawiązuje do produktów, usług i wartości Teologis. Trzy pierścienie symbolizują współzależność klientów, pracowników oraz produktów.
e-logistyka.pl
zobacz również:
Nowa era planowania tras
W 15 krajach wystartowała wersja bazowa mapy cyfrowej - Map&guide basePieniądze na system transportu w Rumunii
Konferencja prasowa Ministra Transportu Jerzego Polaczka w Katowicach
- Jestem przekonany, że Port Lotniczy Katowice – Pyrzowice ma szansę za 3,5 roku stać się jednym z najlepiej skomunikowanych lotnisk w PolsceWięcej lotów, mniejsze zyski
Prognozy dotyczące przewozów pasażerskich wskazują wrost w skali okDHL Express w MIA Cargo Village
Deutsche Post World Net - wynik finansowy
Deutsche Post World Net pomyślnie zakończył pierwszą połowę roku 2007, osiągając wzrost przychodów i zysku operacyjnego
reklama:
![]()
najnowsze:
- 2009-12-07 15:25Nowi najemcy na rynku
- 2009-08-25 13:02Zmiany w podstawach programowych zawodów technik logistyk i technik spedytor
- 2009-08-25 12:19Do końca września bez prefiksu
- 2009-08-11 11:53TETA w porcie gdyńskim
- 2009-08-04 12:59Nowy hub logistyczny w Malezji
blogi e-logistyki:
-
Michał Krzak
Jak pokazują ostatnie przetargi rozpisywane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, drogi w Polsce można budować taniej, niż sądziliśmy....
![]()
![]()












