![]()
Design
opcje dla strony: drukuj powiększpomniejsz tekst
Centrum Volvo w Polsce
2007-05-18 10:03
W dniu 11 maja Grupa Volvo otworzyła nowe Centrum Volvo w Młochowie w Polsce. Będzie ono obejmowało działalność w ramach Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment, Volvo Buses i Volvo Financial Services.

W dniu 11 maja Grupa Volvo otworzyła nowe Centrum Volvo w Młochowie w Polsce. Będzie ono obejmowało działalność w ramach Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment, Volvo Buses i Volvo Financial Services.
W całej Europie obserwowany jest wzrost zapotrzebowania na środki transportu i budowę nowej infrastruktury, zwłaszcza pomiędzy wschodem i zachodem, co z kolei przekłada się na wzrost popytu na ciężkie samochody ciężarowe, maszyny budowlane i autobusy.
W nowym Centrum Volvo, znajdującym się około 30 km od Warszawy, zlokalizowana będzie sprzedaż samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych (nowych i używanych) oraz punkty serwisowe i centrum szkoleniowe. Na terenie Centrum Volvo znajdują się również biura zarządu Regionu Centralno-Wschodniego Europejskiej Dywizji Volvo Truck Corporation oraz organizacji Volvo Truck Center w Polsce. Swoje biuro handlowe będzie tam też miała organizacja Volvo Financial Services na rynku polskim.
W budowę obiektu zainwestowała Volvo Polska Sp. z o.o. - firma w 100% należąca do Grupy Volvo. Inwestycja została wsparta funduszami Unii Europejskiej, przyznanymi przez rząd polski.
Nowe Centrum Volvo będzie służyło jako wzorcowa, wielofunkcyjna stacja serwisowa, która umożliwi prezentowanie i wdrażanie standardów Volvo w innych własnych punktach serwisowych oraz w stacjach autoryzowanych partnerów w Europie Wschodniej. Oryginalne Usługi serwisowe Volvo są ważnym elementem w stosowanej przez Grupę Volvo strategii, polegajacej na dostarczaniu kompletnych rozwiązań transportowych. Jednocześnie, Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo, stanowią wzorzec poziomu obsługi, który musi zapewnić każda stacja obsługi Volvo.
e-logistyka.pl
zobacz również:
7 mln samochodów wyprodukowanych w Tychach
Fiat panda 1,2 dynamic to siedmiomilionowy samochód, który zjechał z taśm produkcyjnych Fiata Auto Poland w Tychach-poinformowało w poniedziałek PAP biuro prasowe Fiat Auto PolandKonkursy na TEN-T
Boom na rynku luksusowych nieruchomości w Indiach
Indyjski rynek nieruchomości oszalał - deweloperzy prześcigają się w oferowaniu powiększającej się klasie średniej coraz bardziej wygodnych mieszkańZarządzanie relacjami z dostawcami
Skuteczne zarządzanie łańcuchem dostaw stanowi niewątpliwy atut dynamicznego przedsiębiorstwa, a z biegiem czasu stanie się wymogiem każdej prawidłowo działającej organizacjiDeklaracja poparcia
Zachęcamy wszystkich internautów korzystających z serwisu e-logistykaNowy terminal Grupy Raben
Od 1 sierpnia 2007 roku Raben posiada w Polsce kolejny, już 19 terminal
reklama:
![]()
najnowsze:
- 2009-06-05 14:58Arena DESIGN po raz pierwszy
- 2009-01-27 10:30Mieszkanie pod klucz
- 2008-09-22 16:04Studenci i nowe iQ
- 2008-09-02 15:31Wake-up Light 2008
- 2008-08-18 23:41Najlepsi na placu Wolnica
blogi e-logistyki:
-
Michał Krzak
Jak pokazują ostatnie przetargi rozpisywane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, drogi w Polsce można budować taniej, niż sądziliśmy....
![]()
![]()












